Линовицької селищної ради ОТГ

Офіційний сайт

ОГОЛОШЕННЯ


ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку Линовицької об’єднаної територіальної громади
на період до 2027 року

 

 • Линовицька селищна рада за сприяння Чернігівського регіонального Офісу з розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Линовицької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

 • Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії – перший план заходів з її реалізації.

 • Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами, будуть розглянуті, проаналізовані та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії на її четвертому засіданні.

 • За результатами цієї роботи визначатимуться джерела фінансування найважливіших для громади проєктів та їхні обсяги.

 • Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку Линовицької територіальної громади – представників органів місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, мешканців громади – запропонувати картки з ідеями проєктів, що спрямовуватимуть на  реалізацію завдань Стратегії.

 • Проєктні ідеї обов’язково повинніві відповідати таким критеріям:

 • бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди; отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

 • термін реалізації проєкту – не більше як 3,5 роки (2020–2023 роки);

 • подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;

 • існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту;

 • проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

 • проектна ідея повинна стосуватися одного із завдань Стратегії розвитку Линовицької громади (Додаток 2).

 • Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 11 травня  2020 року, до 15.00 год.

 • Заповнені форми просимо надсилати на e-mail: noleinik83@ukr.net з поміткою «Проєкти до Стратегії» (зразок заповнення – Додаток 3). 

     

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка звертайтеся до секретаря селищної ради

Олійник Наталії Миколаївни за тел. 066-430-73-99.

Громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Линовицької ОТГ до 2027 року

 

    З 23 червня по 22 липня 2020 року відповідно до розпорядження селищного голови від 19 червня  2020 р. № 59  «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проєкту «Стратегії розвитку Линовицької об’єднаної територіальної громади на 2020–2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Линовицької об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів із її реалізації на 2020–2023 роки.

    Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції.       Вони  дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів із реалізації стратегії на період 2020–2023 рр. 

    Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії (завантажити) та першого плану заходів із її реалізації (завантажити). Крім цього, друкований текст можна переглянути у Линовицькій селищній раді та в адміністративних будинках старост населених пунктів громади.

      Просимо Вас до 20 липня 2020 року  включно на електронну адресу  надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно формуляру (завантажити) або (та) у формі картки технічного завдання проєктної ідеї (завантажити). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади, Линовицької селищної ради.

  За необхідності та можливості проводитимуться громадські обговорення в приміщенні адміністративної будівлі Линовицької селищної ради (селище Линовиця, вул. Шевченка, 1). Контактною особою з  питань громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Линовицької ОТГ та Плану заходів із її реалізації є секретар селищної ради Олійник Наталія Миколаївна (тел. 066-430-73-99).

В подальшому робочою групою усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

  Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу проходила за участю представників адміністративних одиниць, що увійшли до складу Линовицької об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників підприємств, установ, незалежно від форм власності, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та посадових осіб органу місцевого самоврядування за експертної підтримки Чернігівського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою.

    У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Линовицька об’єднана територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.